Кошик
804 відгуків
СТИЛЬ
Контакти
 • Телефон:
  +380988674922, Жанна
  +380959231822, (консультант
  +380631592722, по товару)
  +380988674922, вайбер
 • Контактна особа:
  Наталья
 • Адреса:
  пр.Металлургов, Маріуполь, Донецька область, Україна
 • Email:
  izvekova.pirsing@ukr.net

Камінь циркон і його властивості.

Камінь циркон і його властивості.

15.11.14

Натуральний циркон - це прозорий камінь з дуже сильним багатобарвним, райдужним "діамантовим" блиском, і різним неординарним кольором.

На жаль, серед багатьох поціновувачів каменів існує дивна і помилкова думка про те, що циркон - це синтетичний або штучний, а не природний камінь. Можливо, така думка ґрунтується на тому факті, що назва природного мінералу (хімічна формула ZrSiO4) асоціюється з англійською назвою фіанітів - Cubic Zirconia (хімічна формула ZrO2).

Природний камінь циркон може мати жовтий, коричневий, оранжевий (жаргон) або червоний (гіацинт) колір. Після термічної обробки частина безбарвних і жовтуватих цирконів набувають самий красивий яскраво-бірюзовий колір. Циркон такого кольору називають (старлит).

Багато можуть помилково прийняти безбарвний циркон за алмаз з-за його сильного радісного блиску. Темно-жовтий і коричневий циркон відомий з античних часів як "царгун" (або жаргон) - "золотий камінь, або "златоцветный" (з перської).

Циркон може конкурувати з багатьма добре відомими найкрасивішими коштовними каменями. Безбарвні зразки по шляхетності блиску і гри змагаються навіть з алмазом. Дуже красиві трав'яно-зелені камені, блакитно-зелені мають сліпуче яскраве забарвлення, рідко зустрічаються в інших дорогоцінних каменів. Густо-червоні камені, хоча і дещо мрачноваты, але не позбавлені пишноти, а настільки красивого золотисто-жовтого забарвлення не дає жоден мінерал. Безбарвні циркони у природі зустрічаються дуже рідко.

Застосування циркону.

У ювелірних виробах застосовуються безбарвні циркони, одержувані в результаті термічної обробки жовтих або коричневих каменів. Популярні блакитні і деякі золотисто-жовті циркони теж отримують шляхом нагрівання.

Безбарвні циркони гранят головним чином діамантової огранюванням, кольорові гранят по-різному, в залежності від призначення, але найбільш часто використовується змішана ограновування (діамантова - верху і ступінчаста - низу).

Циркон унікальний серед дорогоцінних каменів, так як володіє дуже широким розкидом величин щільності і світлопереломлювання.

Циркон (силікат цирконію) використовується в промисловості як джерело металу цирконію та окису цирконію. Не слід плутати по схожості назв природний мінерал циркон і застосовується в ювелірній справі штучно виготовлені кубічну окис цирконію (фіаніт).

Походження назви "Гіацинт".

Згідно з грецьким міфом, про якому 2 тисячі років тому розповів у своїх "Метаморфозах" Овідій, Гіацинт - прекрасний юнак, син царя Спарти Амикла, друг і улюбленець бога Аполлона. Бог вітру Зефір, завидовавший їх дружбу і сам закоханий у юнака, з-за ревнощів змінив політ диска, випущеного могутньою рукою Аполлона, коли він навчав свого друга спортивній грі. Важкий диск, відскочивши від землі, попав у голову гіацинту, який саме підбіг. Замертво впав юнак, кров хлинула на його кучері і землю. Аполлон в розпачі прошепотів над тілом свого друга: "В моєму серці ти будеш жити вічно, так вічно живи ти і в пам'яті людей". Закривавлені кучері Гіацинта перетворилися на квіти, а пролившиеся на землю краплі скам'яніли і стали самоцвітами.

Магічні, лікувальні властивості циркону.

Натуральный камень циркон придает силы, приносит успех в творчестве и удачу в торговле, так как он издавна был камнем бога торговли Меркурия. В средневековой символике гиацинт обозначает мудрость и постоянство чувств, счастье и удачу. В средневековой символике гиацинт обозначает мудрость и постоянство чувств, счастье и удачу.

Циркон предохраняет от ранений, заразных болезней, помогает при родах, снимает переутомление, излечивает гнойные раны, усиливает зрение и помогает от слепоты. Лечит тяжелые нервные расстройства, останавливает любые кровотечения.

Родовища циркону є в Таїланді, Камбоджі, Шрі-Ланці, Танзанії, на Мадагаскарі, в Росії - на Уралі і в Якутії.

Zr, CZ (ZrO2) - Cubic Zirconia, Циркон (ZrSiO4).

1. Цирконий - Металл (Элемент таблицы Менделеева) Zr.
2. CZ (ZrO2) - Cubic Zirconia. Кубически стабилизированный цирконий (Фианит). Имитация бриллиантов. Бывает разных цветов. При этом экземпляры хорошего качества отнюдь не дешевы!
3. Циркон (ZrSiO4) - Благородный драгоценный камень. Подарок природы. Необычайно красивый и сравнительно дорогой самоцвет.
Запомнив, что есть что, вас никогда не введут в заблуждение. Будь то мошенник или просто неопытный продавец ювелирных изделий.

Месторождения циркона есть в Таиланде, Камбодже, Шри-Ланке, Танзании, на Мадагаскаре, в России - на Урале и в Якутии.